חדרי שינה

מחפש חדרי שינה מעוצבים שישדרגו לך את הבית?
שילוב של איכות, עיצוב ורמת גימור גבוהה?
רוצה את הכי טוב? (במחיר משתלם במיוחד)
בדף זה תמצא מגוון אדיר של חדרי שינה מעוצבים, ברמה הכי גבוהה שיש. בחר עכשיו מתוך עשרות חדרי שינה וחדרי ילדים במגוון עיצובים שונים.

5 שנות אחריות!

אנו בשום אופן לא חוסכים באיכות החומרים אלא פשוט משווקים לך את המוצרים בצורה ישירה – המודל הכי משתלם שיש! אנו ב elite desingns  שמנו לנו למטרה לתת לך הלקוח את המחיר הטוב ביותר האפשרי!!! על מנת להגיע למטרה זו מבלי להתפשר על איכות המרכיבים, אנו פועלים במודל עסקי אינטרנטי בלבד. שיטת שיווק זו חוסכת עלויות רבות ברמת החנות, עלויות אשר אינן מועמסות עליך הצרכן וכך מתאפשר לנו להציע את המחיר המשתלם ביותר.

בין אם זה חדר שינה מעוצב למבוגרים או לילדים, elite desingns הוא האתר שיציע את האיכות הטובה ביותר במחיר הזול ביותר.

בחרו חדר שינה מעוצב המתאים לכם מבחינת גודל, סגנון וטעם אישי, ואנו נדאג לייצרו מחומרי גלם איכותיים וברמת גימור מוקפדת וגבוהה.

כיצד מגדילים חדר שינה? ניתן להשתמש במראה יפה. דרך נוספת הינה בחירת צבעים בהירים המשולבים ברהיטי חדר השינה.

\

לבחירתכם מגוון צבעים:

לבן

מולבן

נס קפה

אגס מוזהב

צרו קשר

מערכות ישיבה מבד

כשיופי ונוחות נפגשים. מערכת ישיבה מודולרית מבד מקנה יתרון משמעותי בעת הכנסתה הראשונית אל הבית ומאפשרת ארגון ועיצוב מחדש של מערכת הישיבה.

מערכות ישיבה מעור

הבחירה במערכת ישיבה מעור היא לא רק בחירה עיצובית כי אם גם בחירה משפחתית. כאשר מתבוננים על סלון פינתי לא רואים את בני המשפחה מחולקים לשתי ספות ויותר אלא כולם על אותו המשטח.

ארונות מעוצבים

ארונות קיר כבר הפכו לרהיטים פרקטיים ודקורטיביים בעלי נוכחות בחלל הבית. אנו מציעים מגוון ארונות הזזה מעוצבים בעלי איכות בלתי מתפשרת, עיצובים דקורטיביים ורמת גימור מושלמת ונקייה.

חדרי שינה

בחרו חדר שינה המתאים לכם מבחינת גודל וטעם אישי, בין אם זה חדר שינה מעוצב למבוגרים או לילדים, ואנו באתר Home Style נדאג לייצרו מחומרי גלם איכותיים וברמת גימור מוקפדת וגבוהה.