חדרי ארונות וארונות לפי מידה

למה לרכוש חדרי ארונות בעלית עיצובים?

חברת עלית עיצובים  היא בין החברות המובילות בארץ אשר מתכננת, מפתחת, מייצרת ומשווקת מבחר רב של ארונות מסוגים שונים.

לא לחינם צברה לעצמה החברה במהלך השנים כה הרבה לקוחות מרוצים, זאת בשל איכות העבודה, חומרי הגלם, ניסיון, מקצועיות ותודעת שירות גבוהה במיוחד. אידיאל שמה לה לדגש לעשות שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר על מנת לייצר חדרי ארונות מתקדמים ופונקציונאליים, ולא רק, אלא גם מעוצבים למשעי.

מגוון פתרונות פרקטיים
בחברת עלית עיצובים, מייצרים בין היתר חדר ארונות מודולרי בהתאמה אישית ללקוחות על פי הדרישות שלהם. חדר ארונות מודולרי הוא מקום בו שפע מקומות אחסון, מדפים נשלפים, כאשר הוא מתוכנן ומעוצב על פי גודל החלל ותכתיביו. בחברת עלית עיצובים יודעים לייצר ארונות הזזה מודולריים בעיצוב גמיש ונוח המאפשר לתכנן על הצד הטוב ביותר את כל רכיביו של הארון כמו המדפים, מקומות אחסון, מתלים ועוד. 

בדרך זו, חברת עלית עיצובים מסייעת לכם לנצל את מרחב החדר בצורה מקסימלית. חדר ארונות מודולרי, יכול להתאים גם לחללים קטנים וכך לחסוך בהרבה מקום ולנצל את הקיים בצורה הטובה ביותר. בנוסף, בעלית עיצובים עושים שימוש בחומרי הגלם המשובחים בנמצא ועובדים על פי סטנדרטים מחמירים.

פאר העיצוב בתחום הארונות
חברת עלית עיצובים מציעה לקהל לקוחותיה הרב, גם חדרי ארונות מעוצבים  למשעי המאפשרים סדר וארגון, והם גם משופעים במקומות אחסון כך שבהחלט ניתן לעצב גם חללים קטנים. את חדרי הארונות מתאימים בצורה מדויקת לכל בית, על פי דרישות בעליו, ובנוסף, ללקוחות ניתנת ההזדמנות לבחור חדרי ארונות מעוצבים במגוון דגמים, גדלים עיצובים וצבעים. 

ככלל, ניתן לומר כי חדרי ארונות מאפשרים ניצול מרבי של החלל, הם פרקטיים ופונקציונליים. כאשר תגיעו לעלית עיצובים, בהחלט תוכלו להתייעץ עם אנשי המקצוע העובדים במקום על מנת שיסייעו לכם לבחור את חדר הארונות האידיאלי מבחינתכם, כאשר הצרכים האישיים שלכם הם קו מנחה.

איכות היא שם דבר בעלית עיצובים !
בחברת עלית עיצובים מייצרים חדר ארונות איכותי ללא כל פשרות ועל פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. החדר מיוצר מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ולכן מן הסתם ישמש אתכם גם למשך שנים רבות. בנוסף, אנו עושים שימוש בטכנולוגיות עכשוויות ומכשור מתקדם. לא רק זאת, בעלית עיצובים מעסיקים מעצבים הבקיאים בכל הטרנדים האחרונים ביותר בעולם הריהוט, ערים לחידושים ושינויים, כך שללא ספק, אתם תזכו ליהנות מארון איכותי ומעוצב למשעי.

צרו קשר