אודותינו

elite-desingn Furniture,  היינה חברה  החלוצה ביבוא ושיווק של מערכות ישיבה מתקדמות, מבד,עור ומערכות מודולריות הנפתחות למיטות ושולחנות ישיבה ובנוסף מייצרת בארץ חדרי שינה וארונות הזזה  ומובילה את סגנון החיים.

אנחנו עובדים אם מיטב היצרנים והמעצבים הטובים בעולם, וכמו כן אם החומרים האיכותיים והטובים ביותר שקיימים.

אנחנו בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום הריהוט והעיצוב.

מעצבת הבית בוחרת בקפידה יתרה את הדגמים והחומרים הטובים ביותר שמתאימים לקהל הישראלי.

עלית עיצובים, היצרן הגדול ביותר בישראל בעל מוניטין של 20שנים בייצור ושיווק למרבית חנויות הרהיטים במדינה . מפעלינו משתרע על שטח של 5000 מטר , ומייצר את הרהיטים בציוד ובטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם לייצור רהיטים . עלית עיצובים משתמשת בחומרי גלם איכותיים , בעלי תקנים אירופאים. אנו מתמחים בייצור רהיטים מכל סוגי העץ ומייצרים מגוון רחב של רהיטים לעיצוב הבית כגון – חדרי שינה , חדרי ילדים , מזנונים , פינות אוכל , ארונות ועוד.

החזון

התשוקה שלנו היא לגרום לאנשים לשכוח את משימות ומטלות היומיום, לקחת נשימה עמוקה ולהתרווח על מערכות הישיבה המפנקות שלנו ולהרגיש את הנוחות והאיכות.

במהלך השנים התפתחה בארץ מודעות לעיצוב הבית וחדרי המגורים בכלל, המאפשרת לבחור בין מספר סגנונות ועיצוב מודרני, אלגנטי, אותנטי ובינהם מגוון רחב של מערכות ישיבה שינה ופנאי.

אנחנו פועלים מתוך רצון לייצר סביבה ואווירה מיוחדות שיגרום לחדר שלכם להיות המקום הנחשק בבית.

מערכות ישיבה מבד

כשיופי ונוחות נפגשים. מערכת ישיבה מודולרית מבד מקנה יתרון משמעותי בעת הכנסתה הראשונית אל הבית ומאפשרת ארגון ועיצוב מחדש של מערכת הישיבה.

מערכות ישיבה מעור

הבחירה במערכת ישיבה מעור היא לא רק בחירה עיצובית כי אם גם בחירה משפחתית. כאשר מתבוננים על סלון פינתי לא רואים את בני המשפחה מחולקים לשתי ספות ויותר אלא כולם על אותו המשטח.

ארונות מעוצבים

ארונות קיר כבר הפכו לרהיטים פרקטיים ודקורטיביים בעלי נוכחות בחלל הבית. אנו מציעים מגוון ארונות הזזה מעוצבים בעלי איכות בלתי מתפשרת, עיצובים דקורטיביים ורמת גימור מושלמת ונקייה.

חדרי שינה

בחרו חדר שינה המתאים לכם מבחינת גודל וטעם אישי, בין אם זה חדר שינה מעוצב למבוגרים או לילדים, ואנו נדאג לייצרו מחומרי גלם איכותיים וברמת גימור מוקפדת וגבוהה.

צרו קשר